Zákaznický servis

Máte dotaz ohledně Vašeho pronájmu?
Prohlédněte si níže nejčastěji kladené otázky/odpovědi a využijte je co nejvíce při vašich cestách!

Témata

Než si rezervujete
Po provedení rezervace
Pojištění

Než si rezervujete

Kde se nachází EconomyCarBook lokace?

EconomyCarBook je nezávislý operátor pro konkrétní půjčovnu aut. Jméno a adresa autopůjčovny, kde je vozidlo zarezervováno, je k dispozici v horní části voucheru spolu s informací o adrese dodavatele.

Proč musím dát číslo letu?

Je nesmírně důležité, abyste nám poskytli své číslo letu, pokud je výpůjčka vašeho vozidla na letišti. V případě, že váš let je zpožděn náš auto partner bude čekat na přílet. Pokud bude na vás čekat v mimo otevírací hodiny, může vám být účtován poplatek.

Co je to Voucher?

Car Rental Voucher je dokument který bude vyžadovat dodavatel vašeho vozidla jako doklad o předplacení půjčení auta. Je nezbytně nutné, abyste Voucher měli s sebou při půjčení vozu!

Co potřebuji k půjčení rezervovaného auta?

– Car Rental Voucher EconomyCarBook (EconomyCarBook nemůže být zodpovědný za odmítnuté pronájmy, pokud Voucher nebude při půjčení auta předložen)
– Řidičský průkaz
– Cestovní pas
– platnou kreditní kartu – typy karet jsou uvedeny na voucheru

Proč potřebuji kreditní kartu?

Klienti musí mít platnou kreditní kartu při přebírání vozidla. Na platební kartě musí být dostatečné finanční prostředky k dispozici tak, aby dodavatel mohl předautorizovat částku zahrnující cenu za půjčení auta, palivové poplatky pokud existují a částku za případnou spoluúčast.

Budou nějaké další poplatky?

Dodatečné poplatky mohou být účtovány při vyzvedávání vozidla pro volitelné doplňky, jako jsou například dětské sedačky, zimní vybavení, dodání a vyzvednutí vozidla mimo adresu dodavatele, přeshraniční jízdu, při jednosměrných pronájmech apod. Jakékoliv dodatečné poplatky se hradí přímo dodavateli při vyzvedávání vozidla a jsou jasně uvedeny v okamžiku rezervace.

Bude mi něco účtováno navíc, pokud auto vracím na jiném místě?

Jedná se o tak zvaný poplatek za jednosměrný program. Ten je obyčejně dodavateli vozidel účtován, i když někteří dodavatelé nabízejí jednosměrné pronájmy bez příplatku, pokud je pronájem auta nad určitý počet dnů.

Po provedení rezervace

Kde najdu Voucher?

Je-li rezervace potvrzena, bude Vám zaslán e-mail ve kterém je odkaz, kde po kliknutí můžete vidět / vytisknout Voucher.

Neobdržel jsem voucher, jak ho mohu získat?

Prosím, navštivte informace v sekci Moje Rezervace kde po zadáh6čísla rezervace a e-mailu přejdete na stránku pro zobrazení a tisk kopie Voucheru.

Jaký je název autopůjčovny, které bude poskytovat vozidlo?

Tato informace je uvedena na Voucheru a v potvrzovacím e-mailu.

Co potřebuji, abych si mohl vyzvednout moje auto?

Pro vyzvednutí vozidla musí hh6nomyCarBook Voucher, platnou krh6tní kartu, pas a řidičský průkaz.

Mohu zrušit rezervaci?

Rezervaci můžete zrušit, pokud byla původně provedena na našich webových stránkách. Klikněte na odkaz „Zrušení rezervace“ v emailu, který Vám byl odeslán při rezervaci vozu, kde můžete vaši rezervaci zrušit.

Co když je můj let zpoždění?

Je velmi důležité, abyste nám poskytli vaše číslo letu, pokud vyzvedáváte vozidlo na letišti. V případě že váš let je zpožděn, náš partner bude čekat na přílet i když vám může být účtován poplatek za předání mimo otevírací hodiny.

Co mám dělat, když mám nehodu?

V případě nehody nebo mechanických potížích týkajících se vašeho vozu je důležité, aby informace byla hlášena našemu místnímu partnerovi půjčovny aut do 24 hodin.
V případě dopravní nehody, musíte také dodat zprávu o nehodě na formuláři na konci pronájmu. Je bezpodmínečně nutné ohlásit nehodu na místní Policii a získat od ní podepsanou policejní zprávu. Je také nutné získat úplné podrobnosti o třetích stranách, které jsou účastníkem nehody. Náš místní partner musí dát svolení k opravě nebo výměně vozidla. Jeho jméno a kontaktní údaje jsou uvedeny na Voucheru a na Nájemní smlouvě. Doporučujeme ponechat si kopie všech dokumentů o pronájmu v případě, že budete požadovat úhradu od ojišťovny. Vaše pojištění může být zrušeno, pokud tento postup není dodržen správně a to následně může poškodit jakýkoli nárok na náhradu škody. Předávací protokol při vrácení vozidla musí být podepsána. Pokud tak neučiníte, může to oddálit vyšetřování sporů ohledně poplatků za spoluúčast.

Kde mohu vyzvednout své vozidlo?

Adresa dodavatele půjčovny aut bude jasně uvedena na vašem Voucheru. Pokud budete vyzvedávat vozidlo na letišti, bude zřejmé, zda je autopůjčovna našeho partnera v terminálu nebo ne. Někteří naši partneři nabízejí „meet and greet service“ kdy na vás čekají u příletu s cedulí. Tato informace bude jasně uvedena na vašem Voucheru. Pokud máte potíže s nalezením půjčovny aut, můžete zavolat dodavatele auta na čísle uvedeném na Voucheru.

Kde mohu najít informace o platbě?

V průběhu procesu rezervace v kroku 3.Platba, je v odstavci „Sumarizace“ uvedena jaká je celková cena za pronájem včetně případného volitelného příslušenství.
Současně je zde uvedena výše částky splatné v okamžiku rezervace a výše částky splatné při půjčení auta. Tyto informace jsou také uvedeny v potvrzovacím e-mailu.

Pokud jste nenašli odpověď kterou hledáte, klikněte na tlačítko KONTAKT a napište nám.