Soukromí

Vytvořili jsme toto prohlášení s cílem prokázat svůj pevný závazek k zachování soukromí. Následující odhaluje náš postup při shromažďování a šíření informací pro tento web.

IP adresa

Vaše IP adresa nám pomáhá diagnostikovat případné problémy s naším serverem a spravovat naše webové stránky. Vaše IP adresa se také používá k pomoci identifikovat vás a shromáždit širokou demografickou informací.

Registrace

Naše stránky obsahují registrační formulář žádosti uživatele, který obsahuje kontaktní informace (jako je jejich jména) a unikátní identifikátory (stejně jako jejich e-mailové adresy). Tato informace se používá takto:
Zákaznické kontaktní informace jsou použity pro kontaktování návštěvníka v případě potřeby.
Používáme také kontakt na zákazníka z informace registračního formuláře pro odeslání uživateli informace o naší společnosti.
Jedinečné identifikátory (např. e-mailové adresy) jsou shromažďovány za účelem ověření identity uživatele a pro použití jako čísla účtu v našem systému.

Informace o rezervaci

Naše stránky používají reservační formulář, aby zákazníci mohli získat informace a provést rezervace. Sbíráme kontaktní informace návštěvníků (jako jejich jméno a adresa), jedinečných identifikátorů (stejně jako jejich emailové adresy), finanční informace (jako jejich kreditní / debetní kartou čísla), a dalších informací (jako historie). Tyto informace se používá takto:
Zákaznické kontaktní informace jsou použity pro kontakt s návštěvníky, pokud je to nezbytné. Kontaktní informace z objednávkového formuláře jsou také používány pro odesílání objednávek a informace o naší společnosti pro naše zákazníky.
Finanční informace, které jsou shromažďovány, se používají ke kontrole a kvalifikaci uživatele a pro založení Účtu uživatele pro naše produkty a služeb.
Jedinečné identifikátory (např. e-mailové adresy) jsou shromažďovány z webu návštěvníků pro ověření identity uživatele i pro použití jako čísla účtu v našem systému záznamu.
Další informace (např. jízda historie) se používá pro posouzení způsobilosti zákazníků k účasti v našem programu pojištění.
Upozorňujeme, že naše stránky budou předpokládat, že jste souhlasili se zasíláním e-mailů, když chcete vytvořit rezervaci.

Odkazy na jiné stránky

Tato stránka může obsahovat odkazy na jiné stránky. Nejsme zodpovědní za ochranu soukromí nebo obsah těchto webových stránek.

Kontakt na webové stránky

Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto prohlášení o ochraně soukromí, praktik této stránky, nebo našeho jednání na těchto webových stránkách, klikněte na tlačítko KONTAKT a napište nám.